+48 511 136 136
kontakt@protandim.com.pl

Syndrom Irlena

Biohacking & Nutrigenomika

Syndrom Irlena

Syndrom Irlena

Na Facebookowej grupie NRF2 Yellow Activator pojawił się wpis mamy, opisującej syndrom Irlena u swojego syna.

Syndrom Irlena nie jest de facto bezpośrednim problemem z oczami. Ma wpływ na wzrok jednak problem polega na złej wizualnej interpretacji przez mózg. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Oto historia Jamesa

„Mój syn James zawsze był mądrym dzieckiem, ale miał trudności z czytaniem przez całą szkołę podstawową. Nosił okulary ale nie pomogły. Zapisaliśmy go na korepetycje z czytania bo sądziliśmy, że to dobry kierunek. Niestety to też nie pomogło. Wydaliśmy fortunę, próbując znaleźć odpowiedź dlaczego syn ma problem z czytaniem a nie ma problemu z nauką.

Cztery lata temu, kiedy zaczynał szkołę średnią, odkryliśmy, że ma zespół Irlena, który jest chorobą związaną z poważną nadwrażliwością na światło. Skutki zespołu Irlena są podobne podobne do dysleksji. Pamiętam moment, kiedy postawiono diagnozę a z trudem czytał zaledwie 4 słowa, potem był w stanie przeczytać akapit! Płakałem? łzami radości i ulgi?

Od tego czasu nosił kolorowe filtrowane soczewki i zaczął uczyć się bez trudu czytać stronę.

Znaliśmy już jego przyczynę problemów. Diagnoza została postawiona i spodziewaliśmy się, że specjalne filtrowane soczewki będzie nosić do końca życia. Była zadowolona bo nie było to już więcej uporczywe w normalnym funkcjonowaniu. ?

Potem stało się coś nieoczekiwanego …..

Rok temu, po tym, jak doświadczyłem znacznej poprawy mojego zdrowia za pośrednictwem aktywacji nrf1 i nrf2 przystąpiłam do włączenia produktów LifeVantage w całej mojej rodzinie ?‍?‍ ?‍?

Z czasem James zasugerował, że potrzebuje nowych okularów ?. Wybraliśmy się zatem do okulisty. Co się okazało?

JAMES JUŻ NIE POTRZEBUJE NOSI SWOICH KOLORYZOWANYCH, FILTROWANYCH SOCZEWEK‼ ️ ?????

Jestem taka szczęśliwa!!! ️???

Jego nowe okulary to normalne przezroczyste soczewki korekcyjne z filtrami przeciwodblaskowymi i filtrem UV.

Zaczęłam szperać w Internecie i znalazłam, że nadwrażliwość nerwu wzrokowego, nadwrażliwość na światło w tym światło niebieskie jest powiązana ze stresem oksydacyjnym, obniżonym poziomem glutationy, katalazy i SOD (dysmutazy nadtlenkowej) a także z mitochondriami a przecież Protandim Nrf2 robi dokładnie to czyli obniża stres oksydacyjny, zwiększa produkcję glutationy, katalazy i SOD. Z kolei Protandim Nrf1 wzmacnia mitochondria a te produkują więcej energii.

Dziękujemy aktywacja Nrf2 i Nrf1″.


If you want to read this article in english please join to our Facebook group: NRF2 Yellow Activator. There is a whole story.


Źródło: https://www.facebook.com/groups/199850767261567/

Jeśli masz pytania lub chcesz zakupić produkt możesz się z nami skontaktować tutaj.

*Ww. historia nie dowodzi, że produkt Protandim NRF2 jest lekarstwem. Nie twierdzimy, że produkt leczy lub łagodzi choroby. Faktem natomiast jest, że Protandim NRF2 obniża stres oksydacyjny w skutek aktywacji ścieżki NRF2 co prowadzi do kaskadowych procesów biologicznych, które pozwalają organizmowi leczyć się samemu. 

Zobacz inne historie tutaj oraz na naszym blogu.

 

Dodaj komentarz